Kolera – Üstesinden GelirimAlçakça kaypakça paramparça görüyorum hep kaçak korkakları.Tonlarca bunlardan onlarca ,yüzlerce var.Yürür yarı yola kadar.Bir sensin bir tek sen sen senle tek gerçek sen yoksan yok dünya dün de yok yarın da adı hayat mana mı arıyorsun sen bunda yoksa hala?İnsan olduğunu unuturlar da bir maddeye dönersin tehlikeli yanına yaklaştıklarında patlaman kaçınılmaz olur yine suçlu olursun yine yemlik olursun hayat tam bir kar topu.Vur gelişıne bırak akışına bakma dönek oluşuna dünyanın bir yörüngede gidişine her şey alaca bulaca ben hem kurt hem karaca herkes avcı olmuş kimi ısıracaksın? Zamanını bekle görüyorsun iyi sandığın insanların da hepsi bir ince solucan biraz ayık olacaksın paranoyak olacaksın herkes iki numara kendini bire koyacaksin.Nerdeydin nefes bile alamıyorken nerdeydin düşünüp beyin yakıyordum nerdeydin zahmet etme ben kendimi severim kendim giderim.
Her sorunumun üstesinden gelirim yok kimseye dökecek göz yaşım ben kendimi herkesden iyi bilirim yaklaşma belada hep başım yok kimseye güvenim bana yeterim ben giderim uzaklara hem kime güvenip yola çıkayım ben kendimden başka.
Zor zor zor hazmetmek bir soğuk su koy koy koy durma devam uzun yol yol yol son plak dönene kadar bitmez boy benim set hadi Kolo hisset duygusuzların arasında kala kala olacaksın ceset aklını kendinle meşgul et bir sensin gerçek Elessar Gang Gang Gang.Verme renk kızarıp bozarma yüzüm uzun yolculuk henüz sen başında arama yok insanlık onların mayasında ağır soğuk yapıyorum yazın ortasında kalma yanımda hissedersin kasımda aslinda sabredersen sana güneş açarım şubatta çiçek açarım mayısta çekerim seni mıknatısla bürünürüm yine karanlığıma hergün meyve vermez ağaçlar ciddi yorgun bıkkın bir şey diyeyim mi? Artık sesime alıştım bağır bağır bağır kendi kanıma karışıyorum ağır ağır ağır sustum ölümüne beni sal sal sal zehirleniyorum benimle ard arda.Çoktan gittim demeden bir bye bye bye vedayı bile hak etmeyen var var var bitmez benim zaferlerim say say say ensesi kalın kurdun ha ha ha.
Her sorunumun üstesinden gelirim yok kimseye dökecek göz yaşım ben kendimi herkesden iyi bilirim yaklaşma belada hep başım yok kimseye güvenim bana yeterim ben giderim uzaklara hem kime güvenip yola çıkayım ben kendimden başka.

Bu Şarkı Sözü 29 Ekim 2020, Perşembe 01:07:36 Tarihinde Admin Tarafından Eklenmiştir. Bu şarkı sözünde eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bir kısım varsa aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.Kolera – Üstesinden Gelirim sözleri , Kolera – Üstesinden Gelirim şarkı sözü, Kolera – Üstesinden Gelirim lyrics , Kolera – Üstesinden Gelirim şarkı sözleri

Yorum yapın