Sansar Salvo feat. Ayaz Kaplı – AnılarAyaz Kaplı (Nakarat)

Senden bana bir tek anılar. Onu da benden sen aldın. Beni de çaresiz bıraktın. x2

Hesaplar hep beynimde kiminin işi de hala bende. Kiminin kanı var hala yerde. Çözümünüzse hangi derde. Gözüm derin bir perde. Adamlık hangi merdin benliğinde. Zaferse hangi derdin gerçeği? Kendiliğinden en yüksekte herkes öyle. Nedense hep sebepsiz verdiğim mücadele. Paraysa çok önemli. İtibar çok önemli. Dürüstlük çok önemli. İntikam hep önemli. Döngümüz hep dönemli. Şeytan hep görevli. Tabipler hep gecikti. Desinler her ne derseler Vermek günahsa fikri ikilemimle iklimim değişti hep çelişki hep bilincim serzenişte sanki. Yeni bi şarkı baki. Yeni bir sahne tabi ki ve yeniden yollar tepildiğinde gökyüzünden yağdı rap ve indirek direk bi zalim. Gerçekten yoktur hali, geçmişinde kalanın. Kafamda talanım ciddi yüzdelerde yalanı olanım.

Nakarat

Akıllı sanana baktım. Bana ne baktınlarda. Yakınımı yaparım artı, yüreğim yangınlarda. Sakınalım hadi be tatlım, yalancı kavgalardan. Çocuklar ortalıkta, hüzün garip bir dava. Yüzüm garip yaşlandı. Paraysa kilidi açtı intikamı aldı, çekiciliğide vardı, kötü durumda kaldık, kendimizden çıktık artık çok yol aldık.
Bir niteliği vardır, sevginin birazcık ama bak şimdi geçmiş olsunlarda kaldı yarın. Uyandın. Ve de bu klasik Hip-Hop. Burhanda beat çok sorun yok. Plastik his yok, biz yazdık pisko, biz bastık east bok. Kalbimde yok boss. Gecem tutar yas. Kalemim durmaz, yorulmaz. Rakip yok . Sorun var. Sokak var, zaman var, yalan var, oyun var. Aldatanlar arkadaş kalanlar aklımda param hep var. Bence bir gün kazanacak suavi olanlar.

Nakarat

Tespidim has birinden her sabah bir aspirin.
Yas verdi tasvirin has bilim bilinmez biriyim.
Fazlaysa kendisi sabır çekendir tespihiyle.
Pas verdim yaz benim yenip yutulmaz kimliğimi.
Zor geldi benliğim kendi gönlümde daimim. Bul beni ben bende değilim sarsıldı benliğim.
Düşmanın kalbini delip geçerken sözlerim bu düşler aleminde küstahlığım değişmez benim.
Güz geldi biz geldik his verdik yüreğe izlendik bi düşman oynuyordu oyunu karşı tarafı bizlerdik. Bir gökgürültüsüydü türkümüz nasıl ürküntünüz söküldü körpe kalbiniz söken tabi ki bizlerdik.

Nakarat

Bu Şarkı Sözü 2 Mayıs 2020, Cumartesi 00:21:12 Tarihinde Admin Tarafından Eklenmiştir. Bu şarkı sözünde eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bir kısım varsa aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.Sansar Salvo feat. Ayaz Kaplı – Anılar sözleri , Sansar Salvo feat. Ayaz Kaplı – Anılar şarkı sözü, Sansar Salvo feat. Ayaz Kaplı – Anılar lyrics , Sansar Salvo feat. Ayaz Kaplı – Anılar şarkı sözleri

Yorum yapın