Vio feat. Şehinşah – Kabul Olmaz Bizim GibilerAlbümün ilk partında, ülkemizi global müzik piyasasında başarıyla temsil eden HipHop Yıldızı Ezhel (İz Bırak), Türk Rap Sahnesi’nin başarılı ismi Tepki (Kızım Biliyorsun), son yıllarda birçok hit şarkıda imzası bulunan başarılı prodüktör Dj Artz (Onun Adı V) ve MOB’nin yeni yeteneklerinden Rüzgar (Alışması Çok Zor) eşlik ediyor.

Albümün 5 Haziran tarihinde dinleyicilere sunulacak olan ikinci partında ise, Türkçe Rap Piyasasının zirvedeki isimlerinden Şehinşah (Kabul Olmaz Bizim Gibiler), son dönemin zirveye göz kırpan isimleri Ati 242 & Uzi (Sizin Gibi Olmak), Motive (Sen Nedir Bilir Misin?) ve Vio’nun en büyük müzikal hayallerinden biri olan içinde bulunduğu ”832” grubu (Mahallemin Adı Yanyol) VİO’ya eşlik ediyor.

Bu Şarkı Sözü 5 Haziran 2020, Cuma 01:08:28 Tarihinde Admin Tarafından Eklenmiştir. Bu şarkı sözünde eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bir kısım varsa aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.Vio feat. Şehinşah – Kabul Olmaz Bizim Gibiler sözleri , Vio feat. Şehinşah – Kabul Olmaz Bizim Gibiler şarkı sözü, Vio feat. Şehinşah – Kabul Olmaz Bizim Gibiler lyrics , Vio feat. Şehinşah – Kabul Olmaz Bizim Gibiler şarkı sözleri

Yorum yapın